Başkan Korkut'un 23 Nisan Mesajı
Belediye Başkanımız Mehmet Korkut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanımız Mehmet Korkut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Korkut, yayınladığı mesajında "“Milli iradenin tecelligahı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, 96 yıldır ilk günkü coşku ve heyecanla, başta çocuklarımız olmak üzere bütün Vatandaşlarımızı barış ve refaha kavuşturmak, onlara daha aydınlık bir gelecek hazırlamak için çalışmaktadır. Ecdadımız birlik ve beraberliğini koruyup, vatan toprakları için üstün mücadeleler vererek, bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Bu ruh ve mücadele ile milli egemenliği tesis edip, 23 Nisan’ı çocuklara armağan eden ilk Meclis, vatan sevgisinin, fedakarlığın, bağımsızlığın, birlik ve beraberliğin timsali olmuştur. Aynı ruh ve heyecan ile bugün de çocukların bayram edebileceği bir dünya için ele ele vermeliyiz. Bizler özgürlük ve bağımsızlık meşalesini devredeceğimiz çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Çocuklarımızın gözlerindeki ışıltıdan aldığımız güç ile yarınları inşa etmeliyiz. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın bayramını tebrik ediyorum” dedi.
 

 Bilgilendirme

Belediyemiz ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) iş birliğiyle konut yapılması konusunda bir süre önce anlaşmaya varıldı.

Proje çalışması tamamlandı, talep başvuruları 9 Ocak 2017 tarihinde alınmaya başlanacaktır. İİlçemiize hayırlı uğurlu olsun.